Ostasitko tältä mieheltä käytetyn auton?

6102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

En näet koskaan osta käytettyä autoa liikkeestä niissä on liikaa ilmaa hinnoissa.Ja uusiin en rahojani pistä niin tuolta mieheltä en mitään tule ostamaan.

Äänestä
  • Hähä! :D

    Äänestä

  • viII kirjoitti:

    Hähä! :D

    tietyllä mittapuulla vippaatko Vill viitosen.
    Köyhälle pojalle.

    Äänestä

  • almasty kirjoitti:

    tietyllä mittapuulla vippaatko Vill viitosen.
    Köyhälle pojalle.

    jos kauniisti pyydät.

    Hähä! :D

    Äänestä

  • viIi kirjoitti:

    jos kauniisti pyydät.

    Hähä! :D

    Minulla ei ole nyt tarvetta ostaa autoa.Tuolla omalla ajattelin ajella vielä jonkin aikaa:)

    Äänestä

Jos se myisi semmosia autoja kun mä haluaisin niin miksen ostaisi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viII kirjoitti:

http://static.iltalehti.fi/uutiset/kiesiMN_uu.jpg

Hähä! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu