Jaana vastaa...

Niin, syy miks sit laitoin motoks carpe diem on kun en muuta keksi !!!!!!!!!!!! Oon tällänen peruskoulupohjaine yh Hyrynsalmelta ja haluisin miehen joka vie JALAT ALTA ! Neljä lasta on ja kaikki eri isästä. En oo tyhmä !
3193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aloituksesi on ilmoitettu asiattomaksi.

Äänestä

:D :D

"Jaana" kuvastaa hyvin suurinta osaa treffipalstojen hempukoista. Ja joku herkkähipiäinen on näköjään tunnistanut itsensä kun on naputellut raukka miinuksia noin paljon :D :D :D :D :D :D :D

Äänestä

XD

Tämä oli liian hauska.

Varsinkin kun joku on naputellut tuon verran miinuksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie vaan kirjoitti:

Niin, syy miks sit laitoin motoks carpe diem on kun en muuta keksi !!!!!!!!!!!! Oon tällänen peruskoulupohjaine yh Hyrynsalmelta ja haluisin miehen joka vie JALAT ALTA ! Neljä lasta on ja kaikki eri isästä. En oo tyhmä !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu