Minulla oli vaikea löytää sopivia vaatteita, kunnes eräässä kaupassa myyhä vei minut naisten puolella.. ja vips. Housut löytyivät ja hyvin istuvat. Olen myös ostanut takkeja, puseroita. ainua asia joskus vaivaa on se kä'tisyys. Mutta ei tunnu moita vaivaava. en ole saanut negatiivista palauteta asiassa. Eräs naistyökaverini kyllä kerran kysyi, mutta kun kerroin, oli hän tyytyväinen ja lupasi viestittää muillekin pieneksi jääneille.
Pienille miehille naisten osastolta
ei ongelmia lainkaan
1
631
Vastaukset
- ölutmaha
Olen kapea ja laiha. Jo pienenä mulla oli koulunkäynti-vaikeuuksia. Reppu ei pysy selässä. Minulla on kapeat olkapäät ja lantiot. Mistä vaatteet??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1183862Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe563185- 793157
- 193105
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans63041- 292805
- 542537
- 192277
- 632260
- 622119