Mitä tehdä kun ystäväni kehuskelee koko ajan kuinka melkeinpä joka viikonloppu nai eri jätkän kanssa, ja kuinka sekoilee kännissä ja kertoo yksityiskohtia miten kaikki tapahtui yms. Itse olen ollut vakavassa seurustelusuhteessa kohta 2vuotta, ja ei kiinnostaisi kuunnella tuota samaa jauhamista koko ajan. Olisiko jotain hienovaraista keinoa sanoa että pitäisi suunsa kiinni omasta seksielämästään? Ei mitään vittuilu viestejä, kiitos.
Mitä tehdä?
tytzinen
2307
0Äänestä
Vastaukset 2
Vanhimmat
kerro suoraan ystävällesi,että sinua oksettaa tällaiset jutut.jos tosi ystävä ei hän loukkaannu tästä ja ymmärtää lopettaa höpinät.
niin tai sit kysyt siltä et eikö sil ole minkäänlaisia tunteita jos se tolleen hyppää mieheltä miehelle,eiks mikään tunnu miltään?!...mitäs jos se saa vaiks jonkun taudin jos on kerta niin kännis aina et ei varmaan sit sitä kortsuukaan tuu aina muistettua!!
Heitä sille ihan ohimennen et sehän vois ruveta vaiks tienaamaan tolla et ottas siit maksua ni eiköhän se tunne piston sydämmessään et sil on koht huoran maine!! Voi voi tota touhua!!!=/