Mitä ajattelelisit, jos paljastuisi, että ihailemasi henkilö palstalta esiintyisi myös vastakkaisen sukupuolen edustajana palstalla?
Entä jos olisit ihastunut häneen miehenä/naisena ja hän olisikin toista sukupuolta, mitä olit luullut?
Entä jos olisit ihastunut häneen miehenä/naisena ja hän olisikin toista sukupuolta, mitä olit luullut?
Vastaukset 14
Vanhimmat
vain nimimerkkien kanssa, eikä kirjoittajan sukupuolella ole väliä.
Varma tieto.
vilunkipeli onnistuisi ilman, että huomaisin.
sellaisen huomaa kun seuraa palstaa.
Ihastunut??????
;-DDDDDDDDD
Kuinka voi virtuaalisesti ihastua johonkin, ellei tapaa henkilö livenä ensin?
jos sellaisesta jotain tyydytystä sitten saa. Vähän turhaa miusta kummiskin.
Sellaista sattuu, ajattelisin.. Miettisin ehkä motiiveja jne. Toisaalta ajattelisin että se voi olla mieltä avartava kokemus. Kyllähän teatterissakin on aikojen alusta miehet esittäneet naisrooleja.
Ja vastaus toiseen kysymykseen. Jos setä olisikin täti, no, kyllä se voisi olla pettymys, mutta kyllä siitä yli pääsisi.
http://www.youtube.com/watch?v=eLW5jzHsW7c
olla henkilö, jota ihailla.
Toisekseen, millaisesta ihailusta on kyse.
aika hurjaa ei piä ihastua =o)
Heh, tuli tästä mieleen viimeöinen uneni, jossa juttelin todella hyvännäköisen miehen kanssa(ei ollut kenestäkään tutusta kyse tässä unessa). Mies oli muodikkaasti ja siististi pukeutunut, tuoksui jollekin hyvälle tuoksulle ja hiukset oli muodikkaasti leikattu. Mutta sitten se mies avasi suunsa ja voi järkytys! Siltä puuttui n. joka toinen hammas ja ne suussa olevat olivat ihan mustuneita. Lisäksi vielä siltä putosi yksi hammas siinä minun edessäni maahan.:D Mä olin siinä unessa ihan järkytyksestä shokissa. Nyt se jo naurattaa, mutta aamulla herättyäni se oikein hirvitti se uni.
kyllä sitä vähä kylmenis.
Sehän on vain opiksi ja opastukseksi netissä omaan mielikuvaansa ventovieraasta ihastuneille. ;-)
melko naismaisia/miesmäisiä tyyppejä..
monesta huomaa että ne ovatkin oikeasti miehen kirjoittamia.