Mä kyl oon ollu kaapis liian kauan ku mua ahdistaa tää juttu,hei... Olen ehkä homoseksualisti? Auttakaa. Onks tähän lääkettä???
mul on aziaa..
GangstaHolic
7595
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
..niitä on useampia. Tässä muutava oiva esimerkki: Niskalaukaus Luger Parabellumilla, Zyklon-B.-deodorantti, sähkötuoli on toiminut tähän mennessä mukavasti... Kyllä lääkettä löytyy!Vastaanottoni toimii yötäpäivää. Ota yhteyttä.
joo-o.. siis ei tohon oo mitää lääkettä..kaikki saa arvostaa sua sellasseena kun oot mutta siis se on sitte vaan nitten ongelma jos ei ne hyväksy sua sellasseena kun sä oot!!
HOMOT KUNNIAAN!!!!!!!!!!!!!
Hauskaa kun joku lapsinero on taas keksinyt "uuden" pikku jekun tänne. Mutta ei siinä mitään, pääasia että sulla on hauskaa. Muuten, kannattaa ehkä käyttää suomen sivistyssanakirjaa apuna kun kirjoittelee noin hankalia sanoja kuten homoseksuaali. Kun olisihan se aika noloa jos kirjottaisi että homoseksualisti... Ei mutta, hetkinen! :D
Miks vitus laitat rap palstalle jotain homo juttuja kuule painu takasi sinne kaappiis ja älä tuu ulos niin kaikilla on kivempaa...eikö?
Eikun minä olen suuri räppipalstalle kirjoittaja. Minun nyt vain on pakko ilmoittaa olevani se mitä olen. Muuten joku saattaisi alkaa epäilemään hiphop-tietämystäni.
..mua himotti niin, että mun oli pakko runkata 2Pacin kuvan päälle!
...Kasapanoksen"
pu pum ja tappaa kaikki rappi-homot.