Olen aivan järkyttynyt. Äitini oli ollut vikin Xprs:llä ja sanoivat ,ettei Escada sentimenttiä saa enää mistään!!
Miten voi olla mahdollista? Kuulemma sen tekeminen on loppu. Voiko joku sanoa mistä saa?
paras tuoksu
Miten voi olla mahdollista? Kuulemma sen tekeminen on loppu. Voiko joku sanoa mistä saa?
paras tuoksu
Vastaukset 6
Vanhimmat
Sentimenttiä mielestäni saa AINAKIN stockalta vielä! Ja jos Suomesta loppuu niin saahan sitä tilattua muualta:) Kookleta ite:)
Itelläni melkee kaikki escadan hajuvedet ja muutenkin tiedän niistä ja voin sanoa että escada on ns "uniikki merkki" ne tekevät tiettyä tuoksua tietyn ajan ja sitten tulee uusi. escadaa voit etsiä kirpputorilta. Muualta et tod.näköisesti saa. :( Harmittaa itseänikin ku joutuu omaa säästelee ku ei uutta saa !
http://ametisti.net/kauppa/store5/agora.cgi?cart_id=541.22454*VR8EL7&product=Parfyymit&user4=Escada
Ei kannata ainakaan ennakkoon MAKSAA ametisti verkkokaupaan mitään. Jää tavarat saamatta !
Tai tulee väärät tavarat, niin kuin minulle.
Otin useaan kertaan yhteyttä sähköpostitse, en saanut yhtään vastausta.
Puhelimeen ei kukaan vastaa.
Harmittaa!
Sama juttu. Näyttää olevan kaupparekisterin mukaan sama yritys kuin Savoir-Faire Lahdessa jonka päätoimiala on kiinteistönvälitys. Mutta aputoiminimi Ametisti Koru.Outoa vai mitä?