FOREVER21

KUKAAN TILANNUT VAATTEITA KYSEISELTÄ SIVULTA?
kokemuksia kiitos(:
2267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on tullu tilattu jo pari kertaakin !
Ensimmäisellä kerralla toimitus kesti melkein 1kk..
Tullattavaksi meni. Siitä tietysti tuli lisäkuluja.
Toisella kerralla tilasin pienemmän määrän ja tuli ihan koti postiin suoraan ilman tullauslappusten täyttöä.
Ihan kivoja vaatteita. Osan olen joutunut myymään eteenpäin, kun ovat aika kapeita malleja.
(itsellä leveät hartijat, takeissa tosi kapeat..)

Äänestä

Ah siellä on kyllä ihania vaatteita, mutta tullit hirvittää sen verran etten ole raaskinut tilata. Kannattaa tehdä reissu paikanpäälle New Yorkkiin. Tosi kivoja mekkoja löysin itse sieltä ja kohtuu hintaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


foreverr kirjoitti:

KUKAAN TILANNUT VAATTEITA KYSEISELTÄ SIVULTA?
kokemuksia kiitos(:

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu