Voiko nainen tosiaan saada miehen impotentiksi, ettei ota eteen vaikka mikä olisi? Yksi mies sanoi, että eräällä loukkaavalla tempullani tein hänestä eunukin. Olen ihmeissäni, että miten minulla voi olla niin iso valta.
Impotenssi ja naisen vaikutus
4+20
9184
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
helposti leikkauksella
täytyy kyllä sanoo, että oot sä aika pahantekijä jos sä leikkauksen sille miehelle menit tekeen :s
Kyseessä syyllistäjä psykopaatti ja huono prognoosi, terapiakaan ei tehoa tollasiin.
mitä sä nyt siellä riehut?
Mihin perustat tämän?
Voiko mies saada naisen meneen niin lukkoon seksuaalisesti ettei se nainen enää koskaan nauti seksistä oikeasti?
poika tosta kysymyksestä alotus jos noin kiinnostaa
Jos noin jollekkin kävisi, niin se taitaisi vaatia jo jonkinlaisia mielenterveysongelmia.
Parisuhteen seksin ja sitä kautta koko parisuhteen, varmaan pystyy loukkaamalla lopettamaan, mutta en usko, että se silti sulkisi seksihaluja.
Taitaa äijä selitellä omia erektio-ongelmiaan tolla tempulla ja koittaa syyllistää sua.
sen kannattais käydä kokeissa jossa katsotaan sokerit ja muut, voi olla kyse sokeritaudista. Myös sydän- ja verisuonitaudit on vakava asia joten ehkä sun kannattais vinkata sille että käyhän itse tutkituttamassa itsesi. Voi tietty olla että sinä olet jotenkin saanut hänet niin lukkoon ettei ota eteen. Ehkä hän tuntee itsensä huonoksi...tai on muuten vain masentunut, syö lääkkeitä tms. Mutta kannattaisi käydä lääkärissä, lääkärisetä voi antaa tuomion että esim. tupakointi on lopetettava ja alettava harrastaa liikuntaa jos pahalta näyttää.