Moi! Ettisin n.12-13w ikäsii pojui jotka tykkäis räpist, hip hopist, jne. Sellane ois jees tyyppi, joka:
-tykkäis räpis ja hip hopist kuten sanoin.
-sil ois mese.
-se OIS valmis seukkaa.
-se osais olla kiva ihminen.
-se EI OIS tuhma.
Kirjotelkaa vastauksii tietoij mist sellasen vois löytää, tai oot sellanen ite. KIITOS jos jos oot sekä rehelline, et samal kiva :)
-tykkäis räpis ja hip hopist kuten sanoin.
-sil ois mese.
-se OIS valmis seukkaa.
-se osais olla kiva ihminen.
-se EI OIS tuhma.
Kirjotelkaa vastauksii tietoij mist sellasen vois löytää, tai oot sellanen ite. KIITOS jos jos oot sekä rehelline, et samal kiva :)
Vastaukset 8
Vanhimmat
tä nyt sit on. : )
VAAN HOUSUPALSTA!
Jaa, no mitä shittii toi taas niiko tarkottaa? VOITKO SELKATA RÄPÄRIHEMU????
ootta aika epäselvii tyyppejä ku ei teist saa oikee selkoo! No, ihan sama mä kuuntelen tääl räppii ku ei oo muutakaa tekemistä!
sano että sä trollaat.. ei se nuoriso noin pahassa jamassa voi olla että kyselee täältä.
Ja tälleen niinku btw. mä en kyl ymmärrä et miksi pitää olla niin "genreuskovainen" että ei voi "seukkaa" kenenkää muun ku jonku hopparipojan kans?
Ja yks juttu vielä. Liiku koneen äärestä ulos kaupungille kavereiden kanssa ja pyöri muiden ikäistesi kanssa äläkä netistä hae suhteita.
No mitä vtua asia sulle kuuluu? Ja ootko kuullu et: ON OLEMASSA PIENEMPIÄKIN PAIKKOJA KUIN ESIM. HESA TAI JUVÄSKYLÄ JNE???? JA OOTKO MYÄSKÄÄN KUULLU ET JOKKU VOI ASUU MAALLA, TOISINKU JOTKU KAUPUNKILAISJUNTIT? Nii ja mist sä tiiät paljonko mä oon koneella???????
Parrakas, kalju ja vähän pulskan puoleinen. Tykkään Julma henkasta, Steenistä, Pyhimyksestä, Laineen Kasperista ja monista muista. Olen sosiaalisesti rampa, eivätkä tytöt pidä minusta ruman ulkonäköni ja sosiaalisen vammaisuuteni vuoksi. Tiettyä nallekarhumaisuutta minussa kuulemma on. Rehellisyys ja kiltteys ovatkin ainoat valttini naismarkkinoilla. Voin alkaa seurustelemaan kanssasi.
outoohan se olis jos tänne hip hop palstoille tulis joku pillifarkkupelle (hevari, rokkari) hillumaan. :D