Naisen on tosiaan helpompi saada seksiä - nimittäin huonoa seksiä. Ja mitä ihmeen saamista siinä on? Ei ole naisen vika, jos mies pitää huonoakin seksiä parempana kuin ei yhtään seksiä. Ettekö karvanopat tajua että miehet ja naiset on erilaisa? Vaikka sitä itse aina hoette.
Seksin helppous
19
7263
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Eli, naiset älkää valittako!, kun mies tyydyttää tarpeitaan, sillä hän on MIES! ja miehillä on seksin tarve tärkeämpää kuin se onko seksi hyvää vai tyydyttävää, pääasiahan on kun MIES vaan saa SEKSIÄ! NAISET! tyytykää osaanne ja tyydyttäkää ILOLLA miehenne!, saattehan sentään miehenne tyytyväiseksi antaessanne hänelle SEKSIÄ! Se pitäisi riittää teille karvanopille!
omananavan ja nautinnon tuijottajia, ei niillä mitään tee! Seksikin naiselle parempaa yksin tai toisen naisen kanssa.
vai pitäis naisten "tyytyä osaansa" haha : D niin varmaan tyydyn.
yhden yön jutuissa, niin naiset on vielä surkeampia. Miehen rooliin sängyssä kuuluu tehdä jotain naisellekin, naisten rooliin ei kuulu muu kuin passiivinen minä minä-asenne ja siitä naiset ottaa kaiken ilon irti.
eikä näyttää nauttivansa tai kanki pelästyy ja muuttuu lerpuksi.
Miksi niin moni mies sitten on niin hirveästi yhden illan juttujen perään? Surkeusko miellyttää?
nyt höpötä. Kuka outolainen nauttimisen on mennyt kieltämään? Liika prässäys nyt saattaa olla ärsyttävää. Niin kuin varmasti naistenkin mielestä miehen tekemänä.