KUKA sunkin paskapään minuun kohdistuvan asiattoman keskustelupalstamustamaalaamisen maksaa?!! Ja MIKÄS se niskashitti on, jonka vuoksi minun foorumille nimimerkkiä omaamattoman pelkkä keskustelupalstalla käymiseni voi kohta olla suorastaan turvallisuusriski minulle itselleni, jos henkilöstäni tiedettäisiin, vaikken itse itseäni ole tiettäväksi pilkkuakaan tehnyt??! Ikävää ainakin se, etten yhtään tiedä, keiden kanssa keskustelen.
On kysyttävä, ystävällisesti...
.,.,.
5173
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
aivan niin...
Haluatko paranoidille vai skitsofreenikolle räätälöidyn vastauksen?
Ei kuulosta tutulta ja minä en tuollaisesta häiriöstä kärsi, mikäli vihjailit jotakin? Milläs tavalla sä diagnosoisit itsesi, jos sulla on pakkomielle hakea mielenterveydenhäiriöitä tuntemattomien ihmisten arkikielisistä keskustelupalstaviesteistä? Tän palstan aihealue ei käsittele mielenterveyshäiriöitä - eikä ainakaan tieteelliseltä kantilta, eli laitapas törkyilyille stop stop.
Mä ainakin olen hyvin empaattinen ihminen. Olen vain kyllästynyt palstanne vainoharhaisesti keskustelupalstalla käyttäytyviin rekattuihin, jotka kuvittelevat kaltaisistani anonyymeista omiaan, edes yleensä lukematta, mitä ketjuissa sanotaan. Se, että minua tuntemattomat ihmiset ihan pokalla esimerkiksi puhuttelevat useissakin tän palstan keskustelu ketjuissa esimerkiksi "eewariksi" tai "e.W:ksi" - vaikken sellaisia nimimerkkejä käyttäisikään ( eewaria tai Eewaria en ainakaan ole viesteissäni käyttänyt koskaan, enkä myöskään tunne ketään sellaista...) - on ihan silkkaa sadismia minua tuntematonta kohtaan. Sadismia ja kiusaamista on tän palstan vakkarirekisteröityneiden ilmeinen vaade minua kohtaan myöskin siitä, että minun pitäisi yleisestikin mukamas vielä ihan salliakin(??) tulla puhutelluksi täysin mielikuvituspohjalta - pohjalta, mikä ei liity minun kirjoittamiini viesteihin ja vielä aina pelkkiä silkkoja negatiivisuuksia mukamas persoonastani kaivellen (persoonastani, jota he käsittääkseni EIVÄT TUNNE - EN ole foorumin rekisteröitynyt jäsen!)... Esimerkkinä em. ko käytöksestä jotkut sairaat perseseksipuheet, mistä en koskaan ole foorumilla sanaakaan kirjoittanut, tai ollut kiinnostunut keskustelemaan... Miks jotkut MINUA sellaisilla puheilla ahdistelevat?
Koska toteutat oireita.
Olen akateeminen.