On vakavia asioita, joista ei saisi puhua. Ei ainakaan liian kovaan ääneen. Kun ne asiat ovat hetken ajan kohahduttaneet kansaa, ne painetaan unholaan, ja sitten kansa taas turrutetaan leivällä ja sirkushuveilla. Mitä kuuluu Big brother-taloon tänään? Saavatko Kauniit ja rohkeat toisensa? Miten Kuorosota jaksaa? Joku rohkea sielu kuitenkin laittoi You Tubeen ohjelman, joka on kovin kiusallinen. Kiitos siitä - vaikka voikin käydä niin, että tekijänoikeuksiin tms. syihin vedoten ohjelma poistetaan sieltä.
http://www.youtube.com/watch?v=3RQ6RXVtbV4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=3RQ6RXVtbV4&feature=related
Vastaukset 18
Vanhimmat
sitten tehdään uusi youtube versio. Kopio on tehty tuosta kolmiosaisesta motista
SUOMEKSI EMME TIEDÄ PALJONKO MAAHANMUUTTO MAKSAA!!...HYVÄ SUOMI!!
yhtä kalliita molemmat ennen kuin voimme krematriossa polttaa kummankin.. sitten vasta suomi-Loisen vapauttaa meidän duunarit maksuista, losten viina ja cannabis vie meidän työn tulokset.. ps. halme oli sentään 45v. jo rehellinen osoitti sen rehellisellä tavalla... miten sais lain, että jos toistuvasti. esm. 10 kertaa ottaa vastikeetonta sossu-tädin rahaa vastaan. niin veronmaksajilla olisi oikeus kuskata tällainen paskahousu heti krematorioon...
virkamiehissä suurin joukko loisia...pois vaan ainakin puolet joutaa heti.
Kiitos M.O.T.:n, me tiedämme edes jotain siitä. Maahanmuuttajayksinhuoltajien, jotka eivät oikeasti edes ole yksinhuoltajia, ylläpitäminen maksaa seitsenkertaisesti (7 kertaa) enemmän kuin tavallisten suomalaisten yksinhuoltajien elättäminen.
omasi kustannukset yhteiskunnalle, halme tuli veronmaksajille kalliksi, onneksi tajusi itse sen.
Siinä ei sanottu noin! Kerroppa se kohta, missä tuo tuodaan esille? MISSÄÄN KOHTAA EI SANOTA, ETTÄ KAIKKI MAAHANMUUTTAJAYKSINHUOLTAJAÄIDIT MAKSAVAT 7 KERTAA ENEMMÄN! Sitäpaitsi, oletko todella niin tyhmä, että luulet KAIKKIEN suomalaisten elättien maksavan saman verran? Luuletko tosiaan, että tuo mahdollisuus harkinnanvaraiseen tukeen on vain maahanmuuttajia varten? Miksei sitä sitten sanota yksinkertaisesti "maahanmuuttajatueksi"? Vai oletko joku foliohattuinen pelle, joka väittää, että tässä käytetään jotain salakieltä? Siis samanlainen harhaluuloinen pelle kuin 30-luvun natsi, joka uskoi Siionin viisaiden pöytäkirjoihin, joissa juutalaiset muka suunnittelevat maailmanvalloitusta. Nyt nämä samalla tavoin ajattelevat rasistipellet luulevat, että "harkinnanvarainen tuki" on salakieltä, jonka Thors ja maailmanvalloitusta suunnittelevat muslimit ovat sopineet tarkoittavan rahallista erikoistukea muslimeille!
"loisilta" aina kiertoon uudestaan, eikä täten rasita kansantaloutta vaan työllistää, mutta nämä mamut lähettävät sossun rahat kotimaahansa, että sieltä saa taas maksettua ihmiskauppiaille välityspalkkiot.
Taisit juuri hävitä.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Natsikortti
M.O.T. Mikä Oli Todistettava.
mamuloiset pukeutuu!!!!
Onko tämä pukeutuminen Suomessa keskitasoa vai huonompaa??
sossusta erikoisavustusta,että saa mittatilauspuvun ja fatta maksaa.
Kuten M.O.T.:n mies ohjelman alussa sanoi, mamut vain näyttävät rikkailta suomalaisiin verrattuina, koska mamuäidit tekevät halvoista raaka-aineista itse ruoan perheelleen ja he ompelevat itse miestensä vaatteet niin, että niitä voi luulla Giorgio Armanin kalliiksi designvaatteiksi, ja elävät säästäväisesti. Heidän upouusilta näyttävät Bemarinsakaan eivät ole veronmaksajien kustantamia, vaan he ostavat kolaroituja Bemareita vakuutusyhtiöiden vahinkokeskuksesta halvalla ja korjaavat ne itse priimakuntoon. Tuliterä Nokian Kommunikaattorikaan ei mamun kädessä ole sitä miltä näyttää, vaan se on vain halpa Nokian perusmalli, joka on vaihtokuorilla naamioitu kalliiksi Kommunikaattoriksi.
vitsi palsta on erikseen vai ootko tyhmä.
Giorgio Armanin kalliiksi designvaatteiksi hahhhahhhaa
vaihtokuorilla naamioitu kalliiksi Kommunikaattoriksi. iihhhihiiihhhhhiiiii
korjaavat ne itse priimakuntoon bhuahahhaa
voisitko pölkkypää kertoa mistä sais kuoret nokia n70 puhilimeen
että se näyttäis uudelta kommunikaattorilta hahhahhaaa
oikeesti ne autotkin on ikivanhoja ladoja niihin on vaan kori vaihdettu
häähähäähääähhäää
Suomilusmujen perheitä on ENEMMÄN kuin somaliperheitä. Miksei veronmaksajien kustannuksella lisääntyvistä SUOMIlusmuista tälläkään palstalla koskaan puhuta vaikka maahanmuuttajista valitetaan koko ajan? Siitä huolimatta, että somalit ovat vielä hyvin pieni vähemmistö. Aina vaan "muslimi ei tee työtä, muslimi elää tukiaisilla jne.", vaikka SUPISUOMALAISET LUSMUT ovat tällä hetkellä määränsä puolesta selvästi suurempi ongelma. Mutta ilmeisesti rasisteja ei harmitakaan maahanmuuttajissa lusmuaminen VAAN se että he ovat maahanmuuttajia! Taitavat rasistit kilpailla näiden kanssa SAMOISTA TUKIAISISTA! Suomilusmujen kohdalla nämä idiootit kumma kyllä alkavat saarnaamaan YLEN TAPAAN PROPAGANDAA siitä, miten yhteiskunnan heikoimmista (lue veltoista ja tyhmistä ihmisistä) tulee huolehtia. Miksei sitten sama pätisi maahanmuuttajiinkin? Mitä väliä lusmun uskonnolla tai ihonvärillä? Sama kuin jakaisi ihmiset silmien värin mukaan. Kaikki lusmut samaa pohjasakkaa. Kaikilta samalla tavoin tuet pois.
Miksi sa sorta suomalaiset? Suomalaiset ei ole lusmut. Sine RASSSISTI!
PUNIKKI IIROKAAN OLE OLLUT TÖISSÄ AINAKAAN KYMMENEEN VUOTEEN!!!!
Tälläkin palstalla se viihyy ympäri vuorokausien, milloinkohan se ehtii käymään sossussa?
lusmuilla miljoonatukia saavia varakkaita.
Yleisradion Hullu juttu-sarjan julkaisema opetusvideo mamumiehille:
http://www.youtube.com/watch?v=cByJQ0kuxxc&feature=related