tulehdus

mulla on nännilävistyksessä pieni patti js dielt tulee jotai nestet..kellertävää. kannattaako heti mennä lääkäriin vai onko jotain kotikonsteja??
2264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

lävistäjälläsi. Hän osaa varmasti sanoa mitä lävistyksellesi pitää tehdä jos on ammattilainen.

Äänestä

Hyvä, kellertävä tai vaalea neste pitääkin tulla pois. Puhdista vaan kunnolla lämpimällä vedellä, liikuttelet korua ja annat sen sitten olla väliajat ihan rauhassa, niin lävistyksesi paranee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minääää kirjoitti:

mulla on nännilävistyksessä pieni patti js dielt tulee jotai nestet..kellertävää. kannattaako heti mennä lääkäriin vai onko jotain kotikonsteja??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu