AVON

Moi! Millaisia kokemuksia teillä on Avon-kosmetiikasta?
1223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itse olen käyttänyt Avonin tuotteita nyt pari vuotta ja tykkään. Avasin bloginkin juuri http://avonnaiset.blogspot.com/ Toki joukossa on niitä floppituotteitakin niinkun varmaan jokaisessa merkissä. Mun suosikkeja on ripsivärit ja huulituotteet. Vasta nyt olen alkanut käyttää enenmmän Avonin ihonhoitotuotteita ja eipä ole niistäkään negatiivista sanottavaa. Vielä olisi etsinnässä hyvä luomiväri, vinkkejä olen kuullut muttei millään pysty kerralla kaikkea tilaamaan ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


chiquitica85 kirjoitti:

Moi! Millaisia kokemuksia teillä on Avon-kosmetiikasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu