Navigaattorin levyjen kopiointi

Miten onnistuu Philipsin & VDO:n CarIn navigointijärjestelmän levyjen koiointi? Nero lukee levyt ja kopioi, mutta levylle jää virheitä eikä se toimi.
2231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...että niistä piraatteja tehtäisiin, vai otatko omistasi varmuuskopioita =D ?
Kai on tarkoitettu että tallustelet kauppaan ja ostat originaalit.
Mutta jos olet rehellisillä linjoilla, pyydän kohteliaammin anteeksi.

Äänestä
  • Auto myyty & navi levyt menee mukana. Olisin jättänyt kopiot vastaisen varalle ;-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten on? kirjoitti:

Miten onnistuu Philipsin & VDO:n CarIn navigointijärjestelmän levyjen koiointi? Nero lukee levyt ja kopioi, mutta levylle jää virheitä eikä se toimi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu