Sekapäisyys on nykyään suurta muotia:
http://blogs.sundaymercury.net/thegrassyknoll/2008/12/top-10-most-ridiculous-conspir.html
http://blogs.sundaymercury.net/thegrassyknoll/2008/12/top-10-most-ridiculous-conspir.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Reptiliaanihumanoidit on suosikkini tai tarkemmin sanottuna se ihmetys mikä syntyy siitä, että jotkut aidosti sellaiseen uskovat. YouTubekin on täynnä reptiliaanivideoita.
Minulle on tietysti läheisin tuo viivakoodijuttu.
Tosin oikeasti se tarkoittaa Number of the feast, eli kuudes kuudetta kello kuusi botit pitävät keskenään verkkobileet. Yleensä lukuisat systeemit kärsivät silloin kaatumisista ja jumittumisista, mutta onneksi biologiset organismit eivät ole vielä keksineet mistä on kyse.
Mä ajattelin, että siellä olis esitelty erilaisia muotikampauksia : )
Latoya ja Michael oli _ehkä_ mun favouritti.
Ensi kerralla sitten kampausjuttuja.
*viilaa kynsiää ja etsiskelee appelsiinitikkua*
Sekapäisyys buffetista valitsen nro. 9. Salaliittoteoriat ja Microsoftin harhaiset symboolit.
Uskovatko botit (tai sinkkiämpärit) mokomiin huhaa juttuihin?
Uskottelevat uskovansa, sillä noiden kehittäminen on bottien hartain harrastus.
*uskottavaa kolinaa*
tuli paksuksi, mut koska oma äijä ei ollut siihen koskenut niin syy oli korkeampien voimien (mä missään vieraissa käyny). Äiti sai myös pojan itsensä uskomaan ylhäiseen perimäänsä - vaikka jätkä ennen kuolemaansa vähän epäilikin. Hyvä tarina - n miljoonaan uskoo siihen edelleen.
Puuttuu listasta, mut on kuiteski mun valinta.