E-kontakti

Kuulin huhuja että e-kontaktin jäsenille olisi tulossa jokin tapaaminen kaikille halukkaille.. Onko tarkempaa tietoa asiasta?
3249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älkää viittikö olla noin epätoivoisia:)Menkää baariin...sieltä saa seuraa ihan milloin vaan::))))Ja melkein voi valita....hauskaa Lauantaita vaan itse kullekin.

Äänestä
  • Taas yksi ohutaivoinen joka näe kuin oman napansa.
    No kerro nyt kun tiedät mitä sieltä baarista saa noin niinkuin koko elämän varalle??

    Äänestä

  • baarit kaukana kirjoitti:

    Taas yksi ohutaivoinen joka näe kuin oman napansa.
    No kerro nyt kun tiedät mitä sieltä baarista saa noin niinkuin koko elämän varalle??

    Ei kaikki halua vetää päätään täyteen ja sitte bongaa jotai 3promillen rasioi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tapaaminen kirjoitti:

Kuulin huhuja että e-kontaktin jäsenille olisi tulossa jokin tapaaminen kaikille halukkaille.. Onko tarkempaa tietoa asiasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu