Esp ltd vs Epiphone

Olen ostamassa kitaraa ja vaihtoehtoina olis Esp ltd m-50, Esp ltd mh-100qm ja epiphone G400 sg-61 Re-issue?
Mitä näistä suosittelette?
1116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jos toiseks kitaraks aiot ni pist vaa lisää rahaa ja osta kunnon kitara. Muussa tapaukses mitä silmäs sanoo ni ota se

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kake^^ kirjoitti:

Olen ostamassa kitaraa ja vaihtoehtoina olis Esp ltd m-50, Esp ltd mh-100qm ja epiphone G400 sg-61 Re-issue?
Mitä näistä suosittelette?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu