Uusi vhh:lainen

Siis aivan ihanaa. Aloitin tänä aamuna vähähiilihydraattisen dieetin ja nyt iltapäivällä vaaka näyttää jos -5 kiloa! Siis aivan ihanaa, enkä mitään muuta ole tehnyt kuin käynyt puolen päivän jälkeen kunnon paskalla. Tästä on hyvä jatkaa!
163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kiskaise tampaxi pois p'''''''si ja käy myös kusella. Taas putoo kilon verran, ehkä jopa kaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tampaxi kirjoitti:

Siis aivan ihanaa. Aloitin tänä aamuna vähähiilihydraattisen dieetin ja nyt iltapäivällä vaaka näyttää jos -5 kiloa! Siis aivan ihanaa, enkä mitään muuta ole tehnyt kuin käynyt puolen päivän jälkeen kunnon paskalla. Tästä on hyvä jatkaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu