Miten

toimit, jos olet uimahallisssa uimassa ja vedessä kelluu PÖKÄLE!

http://www.woostercollective.com/turd.jpg
454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

varmistaakseni onko se oikeesti sitä miltä se näyttää,nääs saattaishan se olla muffinssi

Äänestä

suihkuun ja hankaan itseäni puhtaaksi.

Äänestä

hukuttaudun

Äänestä

Näistä on olemassa jotain säädöksiä, mutta ei ole tarvinnut esitellä. Noin yleisesti ottaen etsisin pökäleen omistajan ja kertoisin että hänen äitinsä ja isänsä ovat jo kuolleet, joten on aivan turha esitellä ainoita aarteitaan muille, sillä he eivät kuitenkaan ymmärtäisi kaiken ideaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uk_ko kirjoitti:

toimit, jos olet uimahallisssa uimassa ja vedessä kelluu PÖKÄLE!

http://www.woostercollective.com/turd.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu