Muslimien maahanmuuton lopettaminen

Tätä olisi syytä harkita mitä pikimmiten.
3189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vihaa on turha yrittää välttää.

Islamin mukaan muslimien on vihattava kaikkea ei-islamilaista, joten täysin riippumatta siitä, mitä me vääräuskoisina tai uskottomina teemme, olemme aina sodassa islamin kanssa.

Ainoa keino on minimoida islam rajojemme sisäpuolella ja antaa muslimien riehua ulkona.

Kaikkea maahanmuuttoa ei tarvitse lopettaa - ainoastaan muslimien maahanmuutto. Kun islamin harjoittaminen Suomessa kriminalisoidaan ankarasti, se vähentää muslimien haluja tulla Suomeen. Erityistä valvontaa on kohdistettava terrori-iskujen suunnittelijoihin, kuten jo nytkin tehdään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jake-Kafir-Waits kirjoitti:

Tätä olisi syytä harkita mitä pikimmiten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu