bootseista ja farkuista

Meneekö tavan 501n lahje bootsien varren päälle hyvin vai pitääkö hommata boot cut farkut? Ja mistähän sellaset sais semmosina normi sinisinä kun ei näyttäs sellasia missään olevan, kaikki on jotain valmiiks kulutettuja tms..
1178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

501 menee bootsin varren päälle, tiedän koska mieheni käyttää molempia :)
Ja jos asut Helsingissä niin suosittelen itäkeskuksen farkkutukkua. Poistohintaan 501 usein, myös tummansinisiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lnghrn kirjoitti:

Meneekö tavan 501n lahje bootsien varren päälle hyvin vai pitääkö hommata boot cut farkut? Ja mistähän sellaset sais semmosina normi sinisinä kun ei näyttäs sellasia missään olevan, kaikki on jotain valmiiks kulutettuja tms..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu