Polkkatukka

Tykkääkö kukaan?
81957
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Pidän. Hyvä välivaihe pitkistä lyhyisiin hiuksiin siirryttäessä.

Äänestä

feministifleda. Lisukkeeksi vielä silmälasit ja joku virttynyt neule niin avot!

Äänestä
  • hiukset pitää olla jos vetävät ilmettäkin alaspäin :)))

    Äänestä



  • mm.. kirjoitti:

    naisilla hiukset vähintään rintojen yli. se on seksikästä ja ainoa naisellinen vaihtoehto.

    polkka sopii myös miehille. Olipa kerran erittäin hyvännäköinen tapaus lukitsemassa pyöräänsä kirjaston edessä: vaalea nuori mies, jolla oli kihartuva polkkatukka ja ruskettunut lihaksikas kroppa. Ne liikkeet kun olis saanut hidastettuna.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


martta. kirjoitti:

Tykkääkö kukaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu