Tämä

270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kopleksista kärsivä pikkunilkki! Kyykyttää alaisiaa kunnei ole muijaa (enää) kyykytettävänä.
Mitä lakkolaiset voitti 0.0 jotain! Kanattiko?
Tälläiset pellet määrä mitä Suomessa tehdään.

Äänestä
  • voihan olla(räty) työnarkomaanikin, joka haluaa hoitaa hommansa hyvin. Vahinko jos alaiseksi on sattunut noita puoluepiirin vaaleanpunaisia hännystelijöitä noita loisia joita on jokaisessa sak.laisessa liitossa. Osassa näistä liitoista puheenjohtajatkaan eivät tiedä kenen edustajia he ovat. Räty ainakin näyttää olevan duunarin puolella. Sanokaa kuka muu liittojohtaja on ollut duunarin puolella kuluneella vuodella?????

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ali staja kirjoitti:

Tämä vahvistaa käsitystäni ärsyttävästä pikkunilkistä:
http://www.taloussanomat.fi/tyomarkkinat/2010/03/19/alaiset-ahtaajien-ay-pomosta-alistaja/20104125/12

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu