kertokaa hyviä

matrix(elokuvasta) techo biisejä siitä revolutionista ja reloadista.
5289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ja viellä, kun opit kirjoittamaan, niin hyvä tulee. TECHNO!

Äänestä
  • merkitystä.oliko sulla jotain muuta kirjotettavaa?niin jos niitä biisejä kerrottais,jos niitä on?

    Äänestä

  • onko kirjoitti:

    merkitystä.oliko sulla jotain muuta kirjotettavaa?niin jos niitä biisejä kerrottais,jos niitä on?

    No tottakai sillä on merkitystä!

    Äänestä

  • DAVE FROM SHEFFIELD kirjoitti:

    No tottakai sillä on merkitystä!

    etkö ymmärrä sanaa TEKNO?

    Äänestä

  • S.I.N kirjoitti:

    etkö ymmärrä sanaa TEKNO?

    Tai vois oikeestaa kysyä, etkö ymmärtänyt jotain tosta kysymyksestä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


techo fani kirjoitti:

matrix(elokuvasta) techo biisejä siitä revolutionista ja reloadista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu