jos ette tykkää anaaliseksistä,niin mitä mieltä olelette jos mies käyn hoitamassa sen tarpeen jonkun muun luona?muuten jos parisuhde on unelma
naiset?
kysyy neuvoa
7361
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
varmaan että mies käy miehen luona peräajelulla
Kertokaa, miks miehet tykkää anaaliseksistä?
Ja miks sitä ei haluta harrastaa oman vaimon kanssa vaan mieluummin vieraissa?
Oot katellu liikaa pornoa.
Tykkäätkö itse anaaliseksistä, eli siitä että joku sorkkisi sinun peräreikääsi? En ymmärrä tuota anaalipanon kiinnostavuutta, mitä hitsin hienoa ja ihmeellistä siinä on? Kyllä p-llu on panemista varten, ei peräreikä. Nainen ei saa tuosta mitään nautintoa. Onko kiva sitten muutenkaan harrastaa anaaliseksiä kun tietää että tekee sitä vain omaksi ilokseen?
Itse en ymmärtäisi sitä että mies kävisi paneskelelmassa muita naisia persauksiin tai muuhunkaan reikään. Pettämistä se on siinä missä muukin pettäminen. Mutta tietysti jos se on naiselle ok että toinen tyydyttää tätä tarvettaa muualla niin mikä ettei.
Kysyisin kuitenkin ensin itseltäni onko tuo tarve niin suuri että pitää oikeasti lähteä tuolle tielle. Anna sinä ensin sorkkia perääsi vaikka dildolla ja pyydä sitten naiselta anaaliseksiä, sitten tiedät missä mennään.
Minun vaimoni saa peppupanossa orgasmeja. Me molemmat saamme siis usein yhtäaikaa, kun laukean peppuun. Jos et ymmärrä sen ihanuutta, niin älä kommentoi. En minäkään ymmärrä suutelin ihanuutta, vaikka vaimo niin mieluusti suutelee. En saa suutelemisella orgasmeja, jotkut naiset varmaankin saavat.
Niin ja mitä tulee siihen, onko peppu panemista varten: on se yhtä paljon kuin suu on suuseksiä varten.
Kummallakin on muitakin tehtäviä.
Me harrastamme peppupanoa noin pari kolme kertaa kuukaudessa. Ja kyllä,itse nain myös straponilla miestä.
Naiset ei saa siitä mitään?? Kyllä minä nautin.
Otan myös spermat suuhun ja nielen ja nautin todella, kun mies nuolee minua.
Toki pilluun pannaan useimmin,vaikka kai sekin kiellettyä on,kun ei lapsia enää aiota hankkia.
Ja meillä ei sängyssä tehdä mitään,mitä toinen ei halua.
se ole o.k., että pettää sen takia, että saisi anaaliseksiä. Ja parisuhde kuin unelma..ei voi parisuhd eolla anaaliseksistä kiinni. Mikset voi puhua puolisosi kanssa, että olisiko mahdollista varovaisesti kokeilla anaaliseksiä..? Oletko edes ehdottanut hänelle. Mutta sehän on ihan hassu ajatus, että saisi pettää sen takia, että jotain seksin osa-aluetta ei kuulu parisuhteeseen. Kyllä on sitten parisuhde heikoilla.