Ristooooo....

mihin katosi tältä palstalta Risto Etelä-Karjalasta?Hänkin oli vhh miehiä.Onkohan laihtunut niin paljon että tuuli vienyt mennessään.
7100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ja palstatrolleja. Vaihtoi ruokavaliotaan ja ryhtyi syömään runsaasti hiilihydraatteja ja margariineja. Sai sitten diabeteksen ja sydäninfarktin. Pallolaajennus auttoi hetken aikaa ja sitten ohitusleikkaus nippa nappa pelasti. Nyt on diabetes viemässä näön silmistä ja ehkä amputaatio raajat.

Äänestä
  • en usko sinua!

    Äänestä

  • kummajuttu? kirjoitti:

    en usko sinua!

    mattilan ja hurri-häirikkö veijon massapostauksista ja rottamaisista kommenteista !

    Äänestä

  • kirjoituksesi mielestäsi hauska??Oletko koskaan tavannut,sokeaa tai raaja-amputaatio potilasta,et varmaankaan kun pidät noita asioita vain vitsin arvoisena.Minä satun tuntemaan molempia,mutta kummallakaan syynä ei olleet hiilarit jos sitä kuvittelet.

    Äänestä

  • Voimia :D

    Äänestä

.

Äänestä
  • häiriköintiä se on jos ristoa kyselen?Sinua ei tartte kysellä kun oot täällä jatkuvasti päätä aukomassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


missäristooot kirjoitti:

mihin katosi tältä palstalta Risto Etelä-Karjalasta?Hänkin oli vhh miehiä.Onkohan laihtunut niin paljon että tuuli vienyt mennessään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu