Niin eipä sille,mitään voi kun joku pissi aivo kirjoittaa koko ajan minun nimimerkillä
En Ole Kirjoittanut Tapani Kansa
Mr.Rockabilly,Twist
3147
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
kiinnosta ja pissiaivokin on yhdys ja sana.
Nimimerkki Mr.Rockabilly on blokattu häiriköintisi vuoksi.
Sinun olisi syytä harkita enemmän viestiesi sisältöä ja ulkoasua. Ehkä sinun olisi syytä tutustua netikettiin.
http://www.internetopas.com/netiketti/
"Jos kirjoitat viestejä julkisiin keskusteluryhmiin varmista, että viestisi liittyy ryhmän aiheeseen. Älä lähetä samaa viestiä tarpeettoman moneen ryhmään. Ole kohtelias ja ystävällinen, äläkä tarkoituksella provosoi riitoja tai hauku muita keskustelijoita."
Mieti ajatuksen kanssa oletko toiminut netiketin mukaisesti. Tähän mennessä olet tehnyt kaiken tuon vastaisesti. Aloittamasi aiheet eivät ole palstan sisällön mukaisia vaikka luetteletkin bändien nimiä. Valitettavasti luetteloinnin osaa kuka tahansa. Myöskin vuorovaikutuksei muihin keskustelijoihin on olematonta, keskustelet lähinnä itsesi kanssa. Tarkista myös oikeinkirjoitus ja kielioppi ennen viestin lähettämistä, äläkä avaa uutta aihetta edellisten korjailuun. Se ei kiinnosta ketään.
terv. moderaattori
Mistäs lähtien nimimerkkisi on ollut Mr. RockaPYLLY?? Jos ottaisit sen läskipääsi pois persereijästäsi ja opettelisit pikkuisen lukemaan, olisit huomannut eron.
Tosin kieltämättä tuo nimimerkki sopisi sulle oikein hyvin. Mitään nimimerkkiähän sulla ei oikeasti edes ole, koska sä olet niin talidomi, ettet sä osaa rekisteröidä nimimerkkiä itselles.