kulttuurissa naisten harjoittama lutkailu sallitaan. Kaikkialla muualla siihen puututaan ankarasti ja tarvittaessa käytetään äärimmäisiä keinoja sen estämiseksi. Ei ole ihme että meidän kulttuurimme tulee tuhoutumaan nopeasti ja korvautumaan islamilaisella kulttuurilla. Silloin loppuu lutkaileminen.
Ainoastaan nykyisessä
länismaisessa
11174
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
"meidän kulttuurimme tulee tuhoutumaan nopeasti ja korvautumaan islamilaisella kulttuurilla"
Näin tulee käymään. Varsinkin kun ottaa huomioon suomalaisnaisten persouden eksoottiselle kyrvälle.
Ihana tietää että loppuu tämä paska. Ei tarvitse ajatella että joutuisin eläkepäivilläkään ottamaan jonkun ATM nörtti luuseri miehen. Siihen asti lutkaillaan.
Sinut keitetään elävältä!
nimimerkillä kirjoitat Hommafoorumilla? Eino P?
Sinne homojen hommaan en kirjoita millään.
on Homohommaa? Käsittääkseni Halla-aho ja kump. ovat ihan heteroita. Sinähän olet ihan selvästi maahanmuuttokriittinen, joten luulisi sinun olevan hommafoorumilla
Vaan enpä ole. Kerran vilkasin keskusteluja eikä jaksa kiinnostaa.
hyväksyt muslimien ja somalien maahanmuuton?
Olen itse aina välillä käynyt lukemassa noita homma-foorumin kirjoituksia ja ihan mielenkiintoisia ovat olleet. Minusta ne ovat olleet suhtkoht asiallisia eivätkä millään lailla räikeän rasistisia, joitain satunnaisia poikkeuksia lukuunottamatta. Ehkä siksi Arasville ei pidä niistä, koska kirjoituksissa pysytään asialinjalla eikä vain tyydytä haukkumaan "neekereitä". Pitää muistaa, että maahanmuuttokriittisyys ja rasismi eivät välttämättä ole ollenkaan sama asia. Ketään ihmistä ei saisi vihata tai syrjiä esim. ihonvärin vuoksi, mutta silti maahanmuuton aiheuttamista kustannuksista ja ongelmista pitäisi voida keskustella avoimesti eikä vain hymistellä. En ole kaikessa Halla-Ahon kanssa samaa mieltä, mutta kyllä hän usein asiaakin puhuu.
Muistan kuinka noin 15 vuotta sitten katselin telkusta yhden ruotsalaisen kukkahattutädin haastattelua, jossa hän totesi, että kyllä Ruotsin kaltaisen hyvinvointivaltion tulee pitää ovet avoinna pakolaisraukoille. Ajattelin jo silloin, että toivottavasti täti et vielä kadu sanojasi tulevaisuudessa. Ja nykyäänhän siellä on ihan älyttömästi näitä ongelmia, kuten esimerkiksi Malmö, Göteborg, jne.
Paska on jo housuissa. Somppuja ja muita "rikastajia" on jo täällä Helsingissä aika tavalla, eli ei riitä että maahanmuuttoa aletaan nyt rajoittaa, porukkaa pitää alkaa myös karkottaa. Muuten Suomessa asuu tulevaisuudessa vain mulattiäpäriä kiitos suomalaisnaisten lutkuuden. Joka päivä näen kaupungilla suomalaisia naisia ulosteenväristen lastensa kanssa.
Onpa pojalla historian tuntemus nollassa.