dermosil kasvovoide E??

dermodermo

Riittääkö dermosilin kasvovoide E erittäin pintakuivalle iholle, herkälle sellaiselle?
Ootteko muuten löytänyt silmänalsugeeliä/voidetta sieltä mitä kantsis kokeilla???

2

377

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • zuzzkie

      Ovat kyllä hyviä,mutta jos kaipaat rasvaisempaa voidetta,sillä kasvovoide E ei ole kovin rasvainen,mutta päivävoide Q10 on rasvaisempi.Ja dermolla on hyvä se pikku tuubissa oleva sy.ympärysgeeli,joka ei ole oikeasti geeliä vaan kevyt voidemainen koostumus>todella riittoisa ja edullinen,sekä kevyt-mutta on siellä se rasvaisempikin voide sy-iholle eli Q10,mutta se geelivoide on parempi,siinä on esim.hualuronihappoa,jota nykyään käytetään paljon sen kosteutta sitoamisen vuoksi.
      Voit kysyä lisää dermon tuotteista,sillä olen kokeillut monia niistä,en tosin kaikkia...

      • dermodermo

        ootko kokeillut tuota face extraa? Ajattelin tilata vielä lopputalveksi tuota, ihoni kun kuivaa talvella tosi kovasti! Pitää sitten miettiä mitä ostais kesäksi kasvoihin. Entä toi sävyttävä summer fresh, muistan et se olis ihanan tuoksuista? Töis oli noita näytteitä joskus aikaa sitten.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      37
      5096
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      82
      3626
    3. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      33
      3006
    4. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      61
      2985
    5. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      10
      2906
    6. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      56
      2353
    7. Miksi haluat pitää estettynä mutta täällä puhut?

      Eikö olisi parempi puhua ihan kasvotusten?
      Ikävä
      41
      1838
    8. Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!

      Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….
      Kotimaiset julkkisjuorut
      9
      1780
    9. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      18
      1721
    10. Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?

      Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai
      Sinkut
      135
      1669
    Aihe