Onkohan muilla saman laisia kokemuksia kuin minulla kanta suomalaisella miehellä. Vaimo kantis hänkin seurusteli ennen nigerialaisen miehen kanssa. Vaikka suhde loppui ajat sitten pitää hän vaimooni yhteyttä edelleen. Eikä suostu lopettamaan. vaikka vaimoni sitä pyytää..
Ex pyörii
nurkissa
2280
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ja kenenkäänhän ei tarvitse päästää epätoivottuja henkilöitä kotiinsa. En ymmärrä, mikä ongelmanne oikein on... Minullakin on nigerialainen ex ja vielä yhteinen lapsi hänen kanssaan, mutta ei se idiootti silti pyöri meillä nurkissa eikä ole häiriöksi.
Jos jatkaa pyörimistä nurkissa niin anna sille niksulle moppi käteen ja rätti ja käske pyörimään vähän keskemmälläkin;D
Jos ei lapsia sille, eikä rahavelkaa vaimollas, niin ei luulisi olevan mitään aihetta pyöriä...
Numeron voisi vaihtaa niin lakkaisi soittelutkin.
Aika omituista sitoutumista niksulta, luulisi että jo uutta kierroksessa...
Ohjaa se suolen treffeihin, niin ehkä joku muu tytsy kutsuu sen siivoamaan paikkojaan... Niksun tarvetta näyttää nimittäin olevan taas näin keväänkorvilla nousseiden ketjujen perusteella;D