Näinpä

kauniin naisen tänään. Oikeen kunnon milf. Ei muuta tällä kertaa.
391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kanssa liikkeellä, vai mistä muuten tiedät hänen olleen äiti? Eipä siinä, kyllä monet äidit ovatkin kauniita. Ei se että saa lapsen tarkoita että nainen automaattisesti muuttuu muodottomaksi, rumaksi ja vastenmieliseksi olennoksi, jollei ole tällainen aiemminkaan ollut.

Äänestä
  • ja eipä tarkoita niin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nuori mies kirjoitti:

kauniin naisen tänään. Oikeen kunnon milf. Ei muuta tällä kertaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu