Uurellee lämmitetty suhe

Oisko siin teijä mielest järkeee? Tän mielest se ois ihquu.

hähä
12146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

kyllä menneet on menneitä. Ja ettepäin. :)

Äänestä
  • mennä ettepäin ku tää ottas pakkia ja poimis ton yhen timanttia kyytii.

    hähä

    Äänestä

  • kundi kundine kirjoitti:

    mennä ettepäin ku tää ottas pakkia ja poimis ton yhen timanttia kyytii.

    hähä

    sen niiku pitäs tehä niiku se sit aikos. Mut tää menis aina eteepäi..tää ei niiku rupeis sitte peruuttelee enää. Onhaa niitä nyt uusiaki miehiä olemassa, tartteeko sitä vanhaa takas ottaa? x'D

    Äänestä

loppuun palanut, ei lämmittämälläkään parane. Eteenpäin on elävän mieli.

Äänestä
  • vapaa ja sit se toinenki ois vapaa. Eikä täl ois töitä ja se toinenki ois ny himas. Kaikki ois sillee kasas, senku menis vaa ja ottas.

    hähä

    Äänestä

  • kundi kundine kirjoitti:

    vapaa ja sit se toinenki ois vapaa. Eikä täl ois töitä ja se toinenki ois ny himas. Kaikki ois sillee kasas, senku menis vaa ja ottas.

    hähä

    lämpiää ennemmin ja eniten, tai jolle itse lämpiät ennemmin ja eniten.

    Äänestä

  • Marjelie kirjoitti:

    lämpiää ennemmin ja eniten, tai jolle itse lämpiät ennemmin ja eniten.

    iha käytännöllisest ja ekonomisest et kaks kimpas ois erullisemp.

    hähä

    Äänestä

  • kundi kundine kirjoitti:

    iha käytännöllisest ja ekonomisest et kaks kimpas ois erullisemp.

    hähä

    mutkun tos asumistues tulee vähä takkiin, jos mä otan avomiähen kirjoil mun torppaan, ku mää saana niimpal asumistukkee noist kakaroist.
    Nii me funteratti ton vänksyn kans tual munapakkaamom pual töis olles

    Äänestä

tule kestämään. Rostin Virvekin alkoi seurustelemaan exän kanssa ja ovat jälleen eroamassa.

Äänestä

Harvemmin on, muttei mahdoton ajatus. En kyllä keksi kun 2 ihmistä joita voisin edes kuvitella kattelevani vielä kerran.

Äänestä

Kyllä ainakin yksi suhde pitää lämmittää joka viikonloppu. Ei jaksa pitempään ilman..

Äänestä

miten loppuun se edellinen paloi,,...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kundi kundine kirjoitti:

Oisko siin teijä mielest järkeee? Tän mielest se ois ihquu.

hähä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu