Mistä se johtuu että kun olen tavannut kivan, söpön nuoren miehen niin ei vaan tunnut missää. En ole ihastunut enkä tunne mitään. Mies saattaa olla ns. aviomies ainesta ja ihan kiva, mutta ku ei sytytä.
Mutta sitten jos saan oikein karvaisen, miehekkään, härskin ja ison miehen sänkyyn niin todella tuntuu. Istun jo koko illan miehen vieressä pöksyt märkänä. Yleensä se että jos mies polttaa ja juo paljon niin sekin tuo jotain maskuliinistä mieheen, vaikka en itse polta ja juon harvoin. Mutta miksi näin?
Mutta sitten jos saan oikein karvaisen, miehekkään, härskin ja ison miehen sänkyyn niin todella tuntuu. Istun jo koko illan miehen vieressä pöksyt märkänä. Yleensä se että jos mies polttaa ja juo paljon niin sekin tuo jotain maskuliinistä mieheen, vaikka en itse polta ja juon harvoin. Mutta miksi näin?
Vastaukset 14
Vanhimmat
Se johtuu siitä, että olet feministisen hyvinvointivaltion hemmoteltu pikku hutsu.
Eli??? mitä?
Koska olet feministisen hyvinvointivaltion asukki, sinun ei tarvitse miettiä kuka olisi sinulle oikeasti hyvä mies. Feministinen valtio kyllä auttaa ja suojaa, jos tulee ongelmia.
Koska olet hemmoteltu pikku lutka, et myöskään halua miettiä kuka olisi sinulle oikea, vaan suorastaan tarkoituksellisesti oikein pyrit tuntemaan tunteita vain niitä miehiä kohtaan, jotka liittyvät höperöihin fantasioihisi.
Miten mä nyt sitten voin muuttua niin että ne kiltit naapurin pojat sytyttäis?
Siinähän se ongelma onkin!
Synny naiseksi vaikka Afganistaniin, niin saat vähän perspektiiviä.
kaikki vaan ei sytytä, joko ulkoisesti tai muusta syyystä, vaik muutoin toinen olisi ihan kiva tai aviomies matskua...
Lakkaa ATM provoamasta siellä.
Kasvata itsestäsi mies äläkä ynise.
Tämä johtuu siitä, että et ole todellisuudessa nainen, vaan sillan alla lymyilevä internet-peikko, joka luulee taas onnistuvansa lietsomaan muutaman onnettoman ATM:n naisvihaa.
Mä olen ihan tosissani! ja nainen olen!
parempia provoja.
Kiitos.
ajatella, naisen kuuluu kiihottua karvaisesta köriläästä eikä söpöstä pojasta.
Ei, ei ja ei! Älä edes yritä muuttua! Olet selvästi tyypillinen renttujen perässä juokseva nainen. En usko, että kaltaisenne nainen voi koskaan muuttua. Teillä on oma makunne, eläkää sen mukaan älkääkä yrittäkö näytellä mitään muuta.
Ajatteles nyt itsekin: Kun pysyt valitsemallasi tiellä, niin kaikki voittavat. Saat itse sekoilla vastuuttomasti niiden ihanien juopporenttujen ja vankilakundien sängyissä ja vastaavasti et pilaa kenenkään aidosti välittävän, elämässään pärjäävän ja vastuullisen miehen elämää, vaan hän voi keskittyä naisiin jotka arvostavat hänen kaltaistaan miestä. Sinähän et selvästi arvosta miehessä mitään muuta kuin karskia ja seksikästä kuorta ja machoilua ja olet pelkän pillusi ohjattavissa.
Ollaas nyt rehellisiä. Jos alkaisit olemaan sellaisen kiltimmän ja isä-ainesta olevan miehen kanssa, niin luultavasti olisit jo parin kuukauden sisällä pettämässä häntä jonkun rentun kanssa ja särkisit hänen sydämensä.
Älä siis yritä näytellä muuta kuin olet. Pysy ikisinkkuna ja pane niitä renttuja, äläkä yritä näytellä mitään uskollista puolisoa tai rakastavaa tyttöystävää. Kaltaisenne naiset eivät muutu.
Katkeraa tekstiä.
Katkeraa mutta totta.