Eli ajattelin ostaa John Frieda-sheer blonde shampoon ja hoitoaineen. Onko hyviä? Entä sisältääkö shampoo silikonia?
John Frieda-sheer blonde
?
123659
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Vastatkaa nyt pliis!!!
Onko edes muista John Friedan shampoista ja hoitsikoista???
Ei ole minkäänlaista kokemusta, mutta näyttää sisältävän silikonia shampoo ja hoitoaineessakin sitä on reilusti. Mutta ilmeisesti noita Sheer Blonde -shampoitakin on vielä useampia, joten varmaksi en tätä tietoa voi sanoa.
No empä taida sitten ostaa =(
=(
http://www.feelunique.com/p/Wella-Color-Fresh-pH-65-Semi-Permanent-Colour-75ml
moikka kaikille, jotka ovat koittaneet naturigin hiusväriä (tai muita tuotteita, joita luettelin blogissani), haluaisin mieluusti kuulla kokemuksistanne: http://nominationlife.blogspot.com/2011/04/kokemuksia-ja-kommentteja.html KIITOS:)
Itselläni tuo ainakin kirkasti kyllä väriä jonkinverran, mutta toisaalta haivaitsin myös pientä keltaisuutta ilmassa.... ehkä ostat jonkun hopeashampoon jos haluat ihan blondiblondia?
Kokeilin, enkä huomannut hiuksissa mitään eroa...
Kokeilin, ja rakastuin♥
http://www.youtube.com/watch?v=XjYWuj52n_M&NR=1&feature=fvwp
noissa on sitä silikoonia?
onks se huonoo hiuksille?