Hätä koirasta!!!

Onko kenelläkään kokemusta koiran kitarisaleikkauksesta???

Menikö kaikki hyvin???

Meillä 9v. koira leikattiin, muttá edelleen aristaa suutaan ja on vaikeuksia niellä ja pureskella ruokaa.

Lääkärin mielestä arpikudos on vielä paranemassa ja kurkku voi olla siitä tukkoinen.
2410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

miten liityy nettiradioihin ja musiikkipalveluihin?

Äänestä
  • kuin jos kirjoittaa tuonne seksi palstalle auton moottorista =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paniikkissa!! kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemusta koiran kitarisaleikkauksesta???

Menikö kaikki hyvin???

Meillä 9v. koira leikattiin, muttá edelleen aristaa suutaan ja on vaikeuksia niellä ja pureskella ruokaa.

Lääkärin mielestä arpikudos on vielä paranemassa ja kurkku voi olla siitä tukkoinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu