ripsienpidennys

Hei. Kertokaapa nyt toinen hyvä ripsienpidennys merkki kun tuo Extreme Lashes. Extreme on hyvä merkki mutta hieman turhan kallis. Löytyykö toista samantasoista merkkiä johon olette olleet tyytyväisiä? Mieluiten Helsingin suunnalta. Olisin todella kiinnostunut vastauksista.
2510
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Exquisite Lashes! käsittääkseni tekevät misseille niitä nyt tänä vuonna ja moni muukin sanonut että on todella hyvä merkki. Mul ei ainakaan reagoinut liimasta silmät yhtään (kuten yleensä). tekijä kertoi että heidän ripsiliimalla on jopa FDA sertifikaatti!
tosi laadukas merkki!

Äänestä

www.minuripsmed.ee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lash kirjoitti:

Hei. Kertokaapa nyt toinen hyvä ripsienpidennys merkki kun tuo Extreme Lashes. Extreme on hyvä merkki mutta hieman turhan kallis. Löytyykö toista samantasoista merkkiä johon olette olleet tyytyväisiä? Mieluiten Helsingin suunnalta. Olisin todella kiinnostunut vastauksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu