Mistä johtuu, etten koneeltani pääse Suomi24:en ortodoksisuus sivustolle, enkä erään kunnan sivustollekaan. Tänne näytän pääsevän ilman ongelmia.
Kysymys
ällikällä lyöty
8137
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Jostain syystä vain sivustot eivät auenneet suosikkieni linkkejä klikkaamalla. Mentyäni kiertoteitse polku polulta eteenpäin, pääsin ihan hyvin kirjautumaan sisälle. Jokin vain tökki.
kirkko on tunnetusti valikoiva firma !11!
kierosti tänne sivustolle, on ne aika epeleitä.
Taaskin minut tänne ohjattiin.
Jk. Täältähän ei näy pois pääsevän vaikka itse haluaisikin.
Lienee Pornainen.
Uskonnollisessa kuvastossa on myös yleisesti alastomia pikkuvauvoja.
Nettisensuuri iskee?
mitä todennäköisimmin lienee esteenä. Eivät halua, että käyn oppineita kiusaamassa, eivätkä kotikuntani rötösherrojen touhuista kertomassa.
Täällä kaltaisteni keskuudessa olen kuin kotonani. Eniro on varmaankin käynyt näpelöimässä konettani, niin että ohjaudun pakostakin tänne, vaikka muualle haluaisinkin mennä.
Jk. Hyi Eniroa.
muuttaa osoitteita sivustoille. Aiemmin minulla oli suosikeissa osoitteena tämä, jolla aina pääsin sivustolle:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000003&conference=1500000000000062&subcat=910
Tänään tuli herjaviesti, joka kertoi, ettei sivua voida näyttää.
Menin sitten polkua: Keskustelu-uskonnot ja uskomukset-kristinusko-ortodoksisuus. Kas kummaa, sivusto avautuikin. Kopioin sitten tuon auenneen sivuston osoitteen suosikkeihini, jolloin osoite olikin tällainen:
http://keskustelu.suomi24.fi/debate/3498
Öitä.
Palstojen osoitussysteemi on tosiaan muuttunut.
Öitä.