Pelimiehet megafooneissa/hetkessä kuuluisuutta

Repesin.

Huvittavia nuo selkeät pelimannet tuolla nettideitissä.

Hymy naamalla ja "pilke silmäkulmassa" kuvassa, aivan älyttömät itsensä korostamis-jutut joissa ylistetään ihania naisia sekä heitetään kohtuuttoman huonoa läppää. Tämän lisäksi kultaketjut, mahdolliset tatskat, vähävaatteisuus, muut korut kuten korvakorut.

Uppoaako nämä profiilit naisiin ja ottaako joku nämä niin kuin tosissaan?

7

320

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • :))))))

      Eli sinun logiikallasi komea mies on pelimies... kateutta.. ko??

      • Repesin.

        Komeat miehet ovat sitten erikseen ja heillä ei ole tarvetta kaula tai korvakoruihin, sekä heruttelujuttuihin, he kun saavat naista muutenkin varsinkin jos ovat fiksuja sekä huumorintajuisia. ;)

        Mietinpähän vain että jos naisten taso ja tyhmyys on mitä näiden pelimiesten vieraskirjoista saa lukea niin fiksut naiset ovat jossain ihan muualla.

        On niin ilmiselviä pelimiehiä pelimiehen elkein vaikka ovat aika onnettomia tapauksia noin muuten miehinä niin mietin että mikä on naisten arvostelukyky täällä. Vaikuttaa varsin heikolta.


    • aitoa vaan

      todellakaan uppoa tuollaiset tyypit! Vastenmielisiä lähinnä. Mutta jokaiselle jotakin.

    • 15+6

      Itsevarmuus on ilman muuta plussaa ja houkuttelevaa. Kultaketjut ja tatskat sen sijaan itselleni turn off, enkä ikinä vastaisi miehelle, jolla on ylävartalo paljaana. Mutta pilkettä silmäkulmassa pitää löytyä.

    • Sellainen itsensä paljastelu ei ainakaan minuun uppoa. Haluan nähdä ihmisestä lähinnä kasvot. Vieraskirjoissa makeilu myös tuntuu typerältä.

      Uskomattomimmat tyypit sanovat profiilissaan että ovat vakavissaan hakemassa seurustelusuhdetta ja silti huutelevat puutostilastaan "megafonissa".

    • Hellukin

      uppoa, samat naamat roikkuneet käätyineen vuosikausia sivuilla.
      Profiili vain muuttuu aina kulloisenkin tilanteen mukaan , kasvot säilyvät.
      Ja selvennykseski,nämä eivät ole pelimiehiä, muuten vain juntteja.

    • XL man

      Yleensähän ne on tuollaisit hukkapätkiä jotka treenaa itteään että olis jotakin kokoa heissä.

      Nuo korut on justiinsa sitä mistä moiset tunnistaa. Toivottavasti naista kaatuu kun heinää koska ei ite viittis tollainen pelle muuten olla tai sitte pitää olla tosi epätoivoinen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      238
      2699
    2. Et taida paljoa

      treffeillä käydä? 😆 mieheltä Naiselle
      Ikävä
      101
      1144
    3. Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion

      Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu
      Ikävä
      122
      1098
    4. Oikea kaste on syntisten kaste

      Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka
      Kaste
      58
      1005
    5. Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta
      Kaste
      153
      1002
    6. Upotuskaste on raamatullisin kaste

      Jokainen raamattua lukenut tietää sen. Päivänselvä asia. Vauvalle annettu kaste ei löydy raamatusta.
      Kaste
      717
      917
    7. Mitä toivoisit

      Välillämme vai toivoisitko mitään näiden vuosien jälkeen?
      Ikävä
      63
      841
    8. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      41
      807
    9. Perussuomalaisten kansanedustajalta erittäin raju puheenvuoro eduskunnassa massamaahanmuuttoa vastaa

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000012019924.html Hyvä, että perussuomalaiset tuo Suomen kansalle tätä vihervasemmisto
      Maailman menoa
      238
      805
    10. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      126
      788
    Aihe