Tolkki

taas uusi media temppu. mitähän seuraavaksi.
1277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Timo joutui sairaalaan,kävin itse sitä siellä katsomassa... Yleensä en näihin kommentoi,koska minun ei pitäisi,mutta nyt riittä.Tämä sairaala juttu on totta,nyt tosin timppa pääsi kotiin...ja alkaa toipua,jumalauta tän jutun ei pitänyt edes lehteen päästä... jos on sulla jotain valittamista vielä niin mailaa [email protected] trust me..mä tiedän totuuden

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sairaalaan kirjoitti:

taas uusi media temppu. mitähän seuraavaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu