Mikä

on asia sellainen joka tulee toisesta ihmisestä ilmi ajan kanssa. Sellainen asia jonka jälkeen toinen ei enää kiinnosta?
3276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on ulkokultaus, pettävä aviomies joka leikkii pettämisen jälkeen onnellista miestä jolla on kaikki hyvin ja jopa oma vaimokin on nyt niiin hyvä, sivusta seuranneena ihan oksettaa, varsinkin kun vaimo ei tiedä asiasta mitään, on mennyt kiinnostus kaverina koko mieheen.

Äänestä

..niin ei kiinnosta, ihmisen todellinen luonne tulee esiin ajan kanssa ja jos siitä ei pidä, niin on parempi laittaa suhde poikki kuin kiduttaa siinä itsensä hengiltä. Kannatan pitkäaikaista seurustelua ennen suuria päätöksiä.

Äänestä
  • mistään seurustelu suhteesta, itse olen pelkkä kaveri tai siis entinen kaveri tälle miehelle, mutta en olisi uskonut siitäkään, näyttelee niin reilua ja rehtiä kotona, voi vaimo parka.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mehevä multa kirjoitti:

on asia sellainen joka tulee toisesta ihmisestä ilmi ajan kanssa. Sellainen asia jonka jälkeen toinen ei enää kiinnosta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu