Vihittyjen vaimojen hyvyys ja moraali

tekee ihan pirusti mieli alottaa ketju, jossa vihityt vaimot saa kehua itteensä niin paljon kun kerkee..
kuka onkaan valmis ensimmäisenä pistämään "huutokauppaan" hyvyytensä ja moraalinsa?
seuraava voikin sitten huutaa vähän paremmaksi ja kuka onkaan se, jolla kaikista korkein
moraali ja korjaa koko potin?
5402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

on, kovin hiljaista....

Äänestä
  • Onkohan tämä aloittaja joku , joka tuntee tulleensa petetyksi vihityn vaimaon taholta ? Mitenpä lie , mutta kannattaisi alkaa huutokaupata jotakin paremmain kaupaksi käyvää materiaalia . Tämä palstahan kumminkin kulkee otsakkeen alla "Uskottomuus" .

    Äänestä

viikon typerin aloitus.

Äänestä

ärsyttää heitä, kun ei heistä taida olla tosipaikan tullen muuta kuin parjaamaan pahoja kakkosia, avionrikkojia. Eikähän sitä tarvitsekaan omaa erinomaisuuttaan kehua. Hyvä kun itse sen tietää. Fiksut ihmiset ei kyllä mielestäni hauku muita eikä pistä omia ongelmiaan toisten syyksi. Eli voisko tehdä sen johtopäätöksen, että tällä palstalla huutavat ja haukkuvat aviovaimot eivät ole niitä viisaita?

Äänestä
  • sitten viikon typerin vastaus. Fiksut ihmiset eivät kyllä hauku muita......... Kukahan tollasen sammakon suustaan päästi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huutokauppa ;) kirjoitti:

tekee ihan pirusti mieli alottaa ketju, jossa vihityt vaimot saa kehua itteensä niin paljon kun kerkee..
kuka onkaan valmis ensimmäisenä pistämään "huutokauppaan" hyvyytensä ja moraalinsa?
seuraava voikin sitten huutaa vähän paremmaksi ja kuka onkaan se, jolla kaikista korkein
moraali ja korjaa koko potin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu