Ihannemies on

naisen persoonallisuus ja tunne-elämä miehen kropassa. Harmi vain, ettei sellaisia ole olemassa.
1252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En todellakaan haluaisi elää samankaltaisen persoonan kanssa kuin itse olen! Luojan kiitos mieheni on Mies persoonaltaan ja tunne-elämältään ja jaksaa vääntää minun naiselliset maailmatuska-puuskani oikeisiin mittasuhteisiin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksinkertaisesti... kirjoitti:

naisen persoonallisuus ja tunne-elämä miehen kropassa. Harmi vain, ettei sellaisia ole olemassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu