Häpeätkö?

Mies jos sinulla olisi ne alapääkarvat punaiset?
484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mä olen Eric Cartmanin kanssa samoilla linjoilla.

Äänestä

vihreetä saattaisin hävetä.
kerran vihreetä korroosio pohjamaalia tarttuikin vehkeeseeni ku kusella kävin

Äänestä

Se olis hyvännäköistä voisi sanoa: pus, pus punahilkkanen armas mieheni.

Äänestä

Siirry tuonne seksi-saitille!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


,,,,,, kirjoitti:

Mies jos sinulla olisi ne alapääkarvat punaiset?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu