Miksi monte on

joutunut puskiin? Onko hän S24:n agitaattori, kuten dazu väittää?

*emmää vaan pysty kirjottaan puskista*
389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se ei osaa kitjoitta nikkiään pienellä?

Äänestä

toisten piikkiin ja järjettömästa nikkien määrästä.Tuli niin paljon valituksia ja poliisikin jo puuttui asiaan.
Nyt en pääse muuten palstalle, kuin puskailemalla nettibaarista.

Äänestä
  • säästyikö sentää miehekkäät viiksesi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saiko bannin? kirjoitti:

joutunut puskiin? Onko hän S24:n agitaattori, kuten dazu väittää?

*emmää vaan pysty kirjottaan puskista*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu