te tulkitsette juttelunkin tai hymyn kiinnostukseksi??? Kun tuolla sinkut palstalla joku itkee, kun joku varattu nainen oli kehdannut hymyillä ja jopa jutellakin hänelle! Että kehtasikin, huora! Minä kun olen luonteeltani puhelias, niin juttelen vähän sinne sun tänne, enkä koskaan ole ajatellut, että joku voisi tulkita sen kiinnostukseksi!!! Miten on miehet, luuletteko kaikkien naisten olevan teistä kiinnostuneita?
Miehet, ihanko oikeasti
Tosiaanko?
5157
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei ei ei...
Kun se on nimenomaan naiset jotka luulee että hymy on kontaktin ottamista.
Vähän väliä täälläkin joka muija parka kysyy, että "mitä se tarkoittaa kun se hymyilee"
Se tykkää siitä mitä se näkee, tai sitten sussa on jotain hassua... Tässä siis vastaus kaikille tulevaisuuden kyselijöille.
Minä en ainakaan usko kenenkään olevan kiinnostunut, ellei piparia anna. Siihen mitkään hymyt riitä kuin korkeintaan toiveajattelevien tytönhupakoiden mielestä.
Hmmm. Olin joulun aikaan vanhainkodilla hommissa ja joka mummu tyrkytti piparia kun huoneeseen erehtyi.
Törmännyt usein tuohon. Ei sitä tiedä aina itkiskö vai nauraiskos kun se soppa alkaa.
Ei kai ne kuitenkaan kaikki luule.