Miksi jazuli inhoaa Papua??

Tuli yllätykseni, kun eilen luin. Luulisi, että heillä olisi paljonkin yhteistä.
278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vieläkö sä tätä provoot täällä??

En mä ole ainakaan mitään huomannut vaikkei meillä niinkään ole muuta yhteistä kuin hyvä miesmaku.

Kokeiles välillä sitä PMD juttua taas :D

Äänestä

vei Jazun viime vuotisen aseman palstan mehiläiskuningattarena. Jazuu ottaa päähän ja raskaasti. Samankaltaisuus juuri vituttaa. Se pelkää, että kohta Papu esittelee taas persettään tai hommaa hienomman tatskan kun Jazulla. Ja että se saapi oikeesti munaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kummajuttu! kirjoitti:

Tuli yllätykseni, kun eilen luin. Luulisi, että heillä olisi paljonkin yhteistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu