Pankki sytytettin tuleen Kreikassa

588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

onneton saatanan urpo...

Kohta ne on sinun rahoja,jotka siellä palaa.

Äänestä

nehän polttaa nekin tuki miljardit!!!! Raharekat on käännytettävä äkkiä takaisin!!!

Äänestä
  • Täällähän on myrsky vesilasissa..

    Äänestä

  • ne rahat on jo jossain salaisilla tileillä sveitsissä ja niitä tilejä ei hallinnoi kreikan kansa ettäs tiiätte noo...
    euroopan pankkiirit kiittää

    Äänestä

  • 345353 kirjoitti:

    ne rahat on jo jossain salaisilla tileillä sveitsissä ja niitä tilejä ei hallinnoi kreikan kansa ettäs tiiätte noo...
    euroopan pankkiirit kiittää

    pankki oli tyhjä rahat on mafialla!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rahat palo kirjoitti:

http://www.kauppalehti.fi/5/i/talous/uutiset/etusivu/uutinen.jsp?oid=2010/05/33187

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu