Oletko

tyytyväinen ulkonäköösi ja jos et ole, niin miksi et?

Ps: y.b:n ja ja "timantin" on turha tulla kehumaan itseään tähän ketjuun...
18138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

...lärvi on luotu.... sillä mennään. Ruma kuin ruunanperse.... mutta ei se mitään.... =)

Äänestä
  • nyt Iivar. Komia viikinki oot ;DD

    Äänestä

aamulla useimmiten en, iltapäivällä ehkä.

Äänestä
  • samat sanat...

    Äänestä

että juuri nyt tulen tietsikan ääreen?

Olen tyytyväinen ulkonäkööni.

Äänestä
  • tiedän mitä sisareni puuhaa...

    Äänestä

  • .

    Äänestä

Tyytyväinen, sillä valtavat ihailijalaumat eivät anna liikkua rauhassa kaupungilla.

Äänestä
  • ....liian vaatimaton.... =)))

    Äänestä

  • UPDATE_6788530 kirjoitti:

    ....liian vaatimaton.... =)))

    Vaatimattomuuttani en maininnut lainkaan niitä Hollywood-agentteja, joiden leiriydyttyä rappusille on postin noutaminen paljon entistä työläämpää. Yleensä kuljen palotikkaiden kautta, mutta ne ovat pakkasella tosi kylmät.

    Äänestä

Tavallaan olen ja en. En pidä itteeni minkäännäköisenä mutta olen hyväksynyt ettei tää tästä paremmaksi muutu, mutta parhaansa voi tietty aina yrittää. Mussa on liikaa vikoja jotta miellyttäisi esteettistä kauneussilmääni :/

Äänestä

oon tyytyväinen.

Ja oikestaan kaikkien muittenkin ulkonäköön....

Äänestä

Olen,vaikka en olekaan niitä kauniimpia maanpäällä :) Minut on luotu tällaiseksi,enkä muuttais itseäni vaikka olisin kuinka ruma :)

Äänestä

jos puhutaan ihmisen ulkonäöstä. =/ Jos taas puhutaan jonkin metsämenninkäisen ulkonäöstä, niin silloin olen tyytyväinen itseeni. =)

Onneksi luonnonhelmassa - jonne veri kummasti vetää - unohtuu oma ulkonäkö ja sen viat. Vaan jos omaa kultaa ulkonäköni miellyttää jatkossakin niin enempää ei tarvitsisi vaatiakaan.

Äänestä

20 vuotta sitten mutta huonomminkin vois olla :)

Äänestä
  • .

    Äänestä

varmaan kelpaa vastamaan. Höh.

Äänestä

sanonkin sitten tähän, että juu. Sikäli täytyy olla, kun työpaikalta just sanoivat, että voisinko vaihtaa yhden kymmenen vuotta vanhan kuvan uudempaan nettisivuilta, kun siitä ei kuulemma kukaan tunnista mua, kun olen siinä heidän mielestään vanhemman näköinen kuin nykyään :D Ja se oli olevinaan hyvä kuva silloin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marjelie kirjoitti:

tyytyväinen ulkonäköösi ja jos et ole, niin miksi et?

Ps: y.b:n ja ja "timantin" on turha tulla kehumaan itseään tähän ketjuun...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu